Kalendář a plán akcí

Datum Událost Místo
Leden
27. Členská schůze Svazu Humpolec – Rozkoš
Únor
13. Školení vedoucích připouštěcích stanic Písek
17. Posezení koňařů s přednáškami hostů Úborsko
22. RPK chladnokrevných plemen Humpolec – Rozkoš
Březen
2. I. přehlídka plemenných hřebců ZH Písek
9. Pohár žen ZH Tlumačov
16. Přehlídka plemenných hřebců Spálené Poříčí Farma U Bílého Domu
16. Přehlídka plemenných hřebců ZH Tlumačov
23. II. přehlídka plemenných hřebců ZH Písek
Duben
13. Přehlídka plemenných hřebců 2024 Dolní Jelení
24. Valná hromada ASCHK Jihlava
27. Brdská lesní bitva Velcí u Ohrazenic
Květen
11. ZV klisen (komise M. Maršálek, J. Šupita, J. Zasadil, náhradnice J. Rajšlová) Krevlický Dvůr u Velké Bíteše
15. Jarní třídění hřebečků TO Buňov ZH Tlumačov
17. Jarní třídění hřebečků TO Humňany ZH Písek
Červen
2. Den chladnokrevných koní Sasov Jihlava
6. ZV klisen (komise J. Nováková, J. Pernička, D. Janoš, náhradníci J. Šupita, J. Zasadil) Klokočov
9. Kvalifikace na MČR Dolní Jelení Dolní Jelení
22. ZV klisen (komise J. Šupita, M. Novotný, J. Pernička, náhradník V. Sitter) Dvorka
29. Výstava N koní a soutěž v ovladatelnosti v kládě - Dubina Dubina u Karlových Varů
Červenec
6. ZV klisen (komise D. Janoš, I. Petrtýl, A. Konečný, náhradník J. Pernička) Rosice
13. ZV klisen (komise M. Novotný, J. Šupita, J. Zasadil, náhradník M. Maršálek) Dolní Jelení
19. ZV klisen (komise J. Holčapek, T. Janda, J. Rajšlová, náhradník M. Maršálek) a Jihočeská oblastní přehlídka klisen a hříbat ZH Písek
20. ZRUŠENO ZV klisen (komise J. Zasadil, V. Sitter, M. Maršálek, náhradnice J. Rajšlová) a výstava Štíhlov Statek Štíhlov, Čachrov, okres Klatovy
27. Výstava N koní a posouzení chovu - Lomnice Ekofarma Lomnice, Lomnice u Rýmařova
Srpen
17. Závody Vesce Vesce u Soběslavi
22. – 27. Země Živitelka 2024 České Budějovice
24. Členská schůze Svazu České Budějovice
31. ZV klisen (komise J. Šupita, J. Pernička, J. Blizňák, náhradnice J. Nováková) Veselí nad Moravou
Září
7. Den chladnokrevných koní - Propozice, Přihláška Humpolec
11. ZV klisen (komise T. Janda, M. Novotný, V. Sitter, náhradníci J. Rajšlová, J. Šupita) Čakovičky
16. ZV hřebců v TO Humňany ZH Písek
17. ZV hřebců Krevlický Dvůr
18. ZV hřebců a zahájení 60denního testu ZH Tlumačov
20. - 22. Výstava Kůň 2024 Lysá nad Labem
Říjen
9. Podzimní třídění hřebečků v TO Buňov ZH Tlumačov
18. Kontrolní den 60denního testu ZH Tlumačov
25. Podzimní třídění v TO Humňany, ZH Písek
Listopad
18. Ukončení 60denního testu ZH Tlumačov
24. Hubertská mše Hluboká nad Vltavou, Prachatice

Komise pro ZV chladnokrevných hřebců:

Logo Altairis Logo ALTAIR.blog